موسسه ونوس سنجش یک  ارائه  دهنده  دی وی دی های  آموزشی کنکور و دبیرستان

برای کنکور از کجا شروع کنیم ؟

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

بعضی از دانش‌آموزان در تابستان درس خواندن را شروع کردند و اینک در موقعیت خوبی قرار دارند. آن‌ها می‌دانند که توانسته‌اند جمع‌بندی خوبی روی درس‌های پایه و مخصوصاً سال سوم داشته باشند.

 

بعضی دیگر نیز اگر چه از تابستان شروع کردند، اما از عملکرد خودشان راضی نبودند. آن‌ها احساس می‌کردند که می‌توانستند بهتر از این هم درس بخوانند. ساعات مطالعه‌شان آن‌طور که می‌خواستند نبود و به طور کلی تابستان را از دست رفته می‌دانند. در صورتی که واقعاً این‌طور نیست. همه‌ی آن‌ها هم در تابستان تلاش کردند و نقاط قوتی هم داشتند و بهتر است که به جای فکر کردن به نقاط منفی و این‌که چه کارهایی نکردند، بر روی نقاط قوت خودشان تمرکز کنند و آن‌ها را بررسی کنند.

اما گروه سومی هم وجود دارد. آن‌هایی که در تابستان درس نخواندند و اکنون با شروع سال تحصیلی می‌خواهند درس بخوانند. المپیادی‌ها، فارغ‌التحصیل‌ها و همین‌طور تعدادی از دانش‌آموزان که در تابستان سال‌های گذشته درس نخوانده‌ بودند و به همین دلیل درس خواندن در تابستان امسال هم برای‌شان سخت بود، جزو این دسته هستند.

یک اتفاق خوب درباره‌ی گروه سوم این است که در جایی درس خواندن را شروع می‌کنند که برنامه‌ی راهبردی آزمون‌ها با یک شتاب آهسته کار خودش را در سال تحصیلی آغاز می‌کنند و آن‌ها می‌توانند با پیوستگی به برنامه‌ی راهبردی و هم‌چنین افزایش ساعت مطالعه، همگام با دانش‌آموزان گروه‌های دیگر موفقیت‌های قابل توجهی را کسب کنند.

اکنون زمان توجه به روزهای گذشته نیست. باید از الان با جدیت شروع کنید و مطمئن باشید که یک شروع خوب و با انگیزه می‌تواند موفقیت‌های شما را دوچندان کند.

مهم ترین نکته داشتن یک برنامه راهبردی کاملا حساب شده به همراه منبعی مناسب زمان باقی مانده می باشد. مطمعن باشید که افراد زیادی سال های پیش مانند شما شروع کردند و نتیجه هم گرفتند پس بهانه تراشی کافیست 

برای ارتباط با تیم مشاوره ونوس بصورت رایگان با شماره های زیر تماس بگیرید

09120280401

021-66914066

برای تهیه دی وی دی های اموزشی اساتید برند کنکور در موسسه ونوس کلیک کنید

آخرین ویرایش در سه شنبه, 21 شهریور 1396 ساعت 16:50

نظر دادن

لطفا فیلدهای مورد نیاز را پر کنید

Top